AKTUAL5

WYNIKI KONKURSU "W DROGĘ"Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie!Poprosiliśmy Was o przesłanie zdjęcia, które najtrafniej pokazuje czym jest dla Was podróż. Otrzymaliśmy przepiękne fotografie, podzieliliście się kawałkiem siebie. Jeszcze raz bardzo Wam za to dziękujemy. Jury w składzie: Natalia Jaśkowska (fotograf www.foto-terapia.pl), Radosław Maderski (Sklep dla Turysty), Joanna Wołejszo (autorka bloga) miało nie łatwy orzech do zgryzienia. Całą galerię możecie jeszcze raz zobaczyć na Facebook. 

A teraz do rzeczy ! 

Ciężko nam było się zdecydować, które zdjęcia nagrodzić, ponieważ wszystkie bez wyjątku zasługują na docenienie!  I dlatego postanowiliśmy wyróżnić więcej :)
Zaczynamy:


Zwycięzcy:

1 miejsce: Kubek Termite Tribe Silver, pojemność 400ml, ze stali chromowo-niklowej:

Magda Machowicz

fot. Magda Machowicz
"Wybrane zdjęcie jest kwintesencją tego, co najbardziej cenię w drodze: miejsce poza utartym szlakiem, nieszablonowa godzina wolna od tłumu przypadkowych turystów, wreszcie biwak, dający możliwość spoufalenia się z dziką naturą. Spokój, swoboda, nieprzeciętność, czar - wschód słońca na Niżnich Rysach w Tatrach."
2 miejsce: Latarka naręczna Falcon Eye Alpha 160 z uchwytem montażowym na rower.
jadwiga.jotfot. jadwiga.jot
"Wybrałam to zdjęcie, bo przypomina mi pokonanie największej słabości, przypomina trud jaki musiałam ponieść, aby zdobyć szczyt górski zimą, w śniegu, wietrze, mrozie. Kocham góry, a ta wyprawa na zawsze zapisała się w sercu i pamięci , bo po operacji stopy zdobycie Śnieżki w zimowych warunkach było prawdziwym wyzwaniem i dokonałam tego."3 miejsce: Ręcznik Dr.Bacty o bardzo dużych właściwościach chłonnych, rozmiar 40-65cm (S), niebieski.
Aleksandra Kaliszan

fot. Aleksandra Kaliszan
"Podróż to dla mnie zachwyty nad światem, który zaskakuje znienacka.
Nepal, świątynia Namo Buddha. Zmęczona samotną wędrówką, przycupnęłam na szczycie modlitewnego wzniesienia. Obok mnie mali mnisi robili sobie zdjęcia telefonami. Nie mogłam uwierzyć, w to, co się dzieje - że naprawdę tam jestem. Nagle zza chmur wyłoniły się promienie słońca tworząc parasol nad doliną. I jak tu nie wierzyć w cuda? :-)"
Wyróżnienia:

Autorzy poniższych fotografii również otrzymają od nas nagrody niespodzianki :)

fot. Agata Lange
"W drogę podążamy szlakiem, niekiedy poza nim. Najczęściej z ludźmi, wśród ludzi lub jako obserwatorzy innych ludzi, będących w drodze. A potem patrzymy, ile drogi jeszcze przed nami, choć czasem wydaje nam się, że szczyt jest zdobyty - ciągle chcemy więcej, ciągle być "w drodze".

fot. Beata Duchnowska - Pasiuk
"...a każdy z elementów tej barwnej mozaiki jest zarazem jednym z moich marzeń..."


fot. Ola & Med
"Zdjęcie zostało zrobione w Jodhpurze w czasie zwiedzania mauzoleum Jaswant Thada. Wybraliśmy je ponieważ podróże to nie tylko nowe miejsca, ale przede wszystkim ludzie, ich kultura i tradycje. W trakcie zwiedzania mauzoleum mogliśmy właśnie posłuchać muzyki z Radżastanu"

fot. Karolina Kocenko
"Nie ma nic cudowniejszego niz zdobywać cele. Przekraczac granice wytrzymalosci po to, by wreszcie usiasc spełnionym na szczycie:)"

fot. Lidia Stefek
"Podróż to dla mnie styl uniwersum z miłością i namiętnością, która nigdy nie stygnie. Nigdy się z niej nie wyrasta, nie można się z nią rozwieść, nie umiera. WIECZNA MELODIA W SERCU POGRYWAJĄCA TANGO Z WIATREM, WALCA Z DROGĄ I ROCK'N'ROLLA Z WŁASNYMI SŁABOŚCIAMI. Dojechałam do Boliwii, siadłam przy lagunie z flamingami, odpoczęły na chwilę tańczące nogi"


Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych. 


UWAGA

Zwycięzcy i Wyróżnieni - wyślijcie nam swoje dane na joanna.wolejszo@gmail.com abyśmy mogli wysłać Wam nagrody. Do usłyszenia,

Asia :)

4 komentarze:

 1. Gratulacje dla wszystkich osób! :)
  Jak tylko zobaczyłam to pierwsze zdjęcie na FB to od razu się zakochałam, jest wspaniałe! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wytypowanie mojego zdjęcia jako nr 1 :) Gratuluję pozostałym uczestnikom! No i cieszę się bardzo, że na podium znalazły się górskie zdjęcia. :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz gratulujemy :)
   pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń